Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Somaj italia
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Somaj italia

Buna ziua am.lucrat 9 luni in italia cu contract la sfarsitul lunii imi expira contractul si nu il mai renoveaza stiti daca pot primi somaj nu am rezidenta si nici buletin italian doar codice fiscale si normal acte romanesti.multumesc
Intra aici, e o lista cu avocati romani din Italia. Sunt specializati (si) pe dreptul muncii. Scrie si spera ca-ti va raspunde careva. [ link extern ] /