Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Demisie cu referat disciplinar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Demisie cu referat disciplinar

Am demisionat pe 10.04.2020 dar le am spus că nu voi veni tot preavizul ptr ca am f multe ore suplimentare lucrate și am aflat azi ca mi s a facut o cerere disciplinară ca cică din 21.04 nu m am prezentat la serv și să se ia masuri conf regul intern art, lit, regulament ce nu l am văzut niciodată, plus ca am un nr de 11 zile de co. Ce ma sfătuiți? De ce mi se face un astfel de referat cand eu mi am dat demisia ptr ca ei mi au cerut o ptr ca mi am facut cerere de concediu si au refuzat o, au spus că demisia o aproba dar concediu nu.
Marsmary, utilizator