Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... De ce nu primesc un raspuns la intrebarea mea despre ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

De ce nu primesc un raspuns la intrebarea mea despre decizia de handicap?

Nu pot citi mesajul ...nu stiu de ce ...am mai scris aici si primeam raspunsuri de la specialisti acum nu stiu de ce nu mai pot...
Nu toate intrebarile primesc raspuns.. cu atat mai mult cat le postati intr-o categorie gresita.. daca puneti o intrebare care are legatura cu asistenta sociala si o postati la dreptul familiei.. riscati sa nu primiti raspuns si din acest motiv, pt ca cine s-ar pricepe sa va raspunda, nu urmareste discutiile din dreptul familiei..
ca si intrebarea asta.. puteati sa o postati la sesizari si reclamatii, nu in dreptul familiei, ca nu are legatura cu familia ca nu primiti dvs raspuns la intrebari.
urmariti-va discutia aici, am mutat-o la somaj, poate va vede cineva intrebarea si va stii sa va raspunda.
www.avocatnet.ro/forum/discu...
gi-jane2, moderator