Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... After school- societate comerciala
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

After school- societate comerciala

Buna seara! Exista posibilitatea ca societatile comerciale cu cod caen Activități ingrijire zilnica copiii sau Învățământ in domeniul cultural sa poata functiona?

Conform declarației ministrului Monica Anisie, s-au inchis after school-urile ce activează în cadrul unităților de învățământ.
Mulțumesc!
Nu se poate funcționa.