avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 421 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] Proiecte ... Declarație pe propria răspundere după 15 mai
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Proiecte comunitare ce au nevoie de voluntari (atentie!, voluntari, nu donatori)

Declarație pe propria răspundere după 15 mai

Buna ziua . Ce date să scriu pe declaratie pe proprie raspundere după data de 15 mai , dacă vreau să mă deplasez de la Satu-Mare la Oradea în vizită la prietena mea ?
Cel mai recent răspuns: victor1906 , utilizator 11:39, 15 Mai 2020
Buna ziua,
Gasiti modelul noii declaratii pe toate site-urile.
Descarcati una, sau cititi-o online, si vedeti unde se incadreaza ceea ce vreti dvs. sa faceti...
Nu se încadrează niciunde

Ionut.ion a scris:

Buna ziua,
Gasiti modelul noii declaratii pe toate site-urile.
Descarcati una, sau cititi-o online, si vedeti unde se incadreaza ceea ce vreti dvs. sa faceti...

Atunci riscati amenda daca plecati si va opresc...
Nu se consideră eveniment de familie. fiind vorba de Viitoarea logodnica ?

Ionut.ion a scris:

Atunci riscati amenda daca plecati si va opresc...

Puteti incerca asta, nu stiu ce o sa considere politistul ce o sa va opreasca, daca va opreste...

Alte discuții în legătură

Declaratie pe propie raspundere Andrei_C Andrei_C Motivul deplasarii in afara localitatii nr 9: -participarea la evenimente familiale, cu un numar restrans de persoane si respectarea regulilor de distantare ... (vezi toată discuția)
Schimbarea benzii fara asigurare versus nu am pastrat distanta regulamentara Dorin31 Dorin31 salut, Acum cateva zile eram pe J L Calderon, strada cu sens unic si 2 benzi pe sens. La un semafor strada se bifurca, banda din stanga se continua spre ... (vezi toată discuția)
Urmarire penala - abuz organ de ancheta wolfususro wolfususro Am un caz de cercetare penala in care am o relatie tare rea cu politistul... In ciuda faptului ca sunt complet nevinovat am avut numeroase scantei cu ... (vezi toată discuția)