Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] Proiecte ... Declarație pe propria răspundere după 15 mai
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Proiecte comunitare ce au nevoie de voluntari (atentie!, voluntari, nu donatori)

Declarație pe propria răspundere după 15 mai

Buna ziua . Ce date să scriu pe declaratie pe proprie raspundere după data de 15 mai , dacă vreau să mă deplasez de la Satu-Mare la Oradea în vizită la prietena mea ?
Buna ziua,
Gasiti modelul noii declaratii pe toate site-urile.
Descarcati una, sau cititi-o online, si vedeti unde se incadreaza ceea ce vreti dvs. sa faceti...
Nu se încadrează niciunde

Ionut.ion a scris:

Buna ziua,
Gasiti modelul noii declaratii pe toate site-urile.
Descarcati una, sau cititi-o online, si vedeti unde se incadreaza ceea ce vreti dvs. sa faceti...

Atunci riscati amenda daca plecati si va opresc...
Nu se consideră eveniment de familie. fiind vorba de Viitoarea logodnica ?

Ionut.ion a scris:

Atunci riscati amenda daca plecati si va opresc...

Puteti incerca asta, nu stiu ce o sa considere politistul ce o sa va opreasca, daca va opreste...