Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate INTREBARE
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

INTREBARE

am si eu o vecina care are adunati de pe strada vre-o 20 de caini si 10 pisici..............nu stiu daca are acte pt ei dar 1000% nu are adaposturi sterile pt ei........ma deranjeaza latratul lor zilnic dar cel mai mult ma deranjeaza mirosul insuportabil de cacat si urina........se poate face ceva in legatura cu asta.....ast un raspuns urgent
Puteti sa sesizati primaria, DJSP, DJSV si Agentia teritoriala de mediu, in scris, cu nr. de inregistrare/ data.
multumesc frumos