Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Autorizatii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Autorizatii

Eu am scos o autorizație,pentru un fânăr, în urmă cu 11-12 ani.Vremurile au fost de așa natură, încât nu am reușit nici, cel puțin sa-l începem. Dacă aș vrea s-o reinoiesc,sau....ceva gen să nu mai mergem după proiecte.,etc,/tot ceea ce este necesar pentru autorizație.
Se poate merge ,tot prin cea anterioară doar prin reinoire?Unde merg și ce am de făcut?
Mulțumesc anticipat?

Acum o altă întrebare?
Gardul ce este construit din plasă de sârmă, pe țevi de fier și au fundație făcută, este necesară autorizație?Asemenea un solar, ce este făcut pe țevi cu fundație de beton./un 30 cm.diametru beton ,la țeavă.
Mulțumesc anticipat!
,
Trebuie sa reluati intreg procesul pentru noua autorizatie. Aveti nevoie de autorizatie atat pentru gard cat si pentru solar.