Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri Europene 2020
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri Europene 2020

Buna ziua,

Se mai pot aplica la fondurile europene pentru pensiune agroturistică? Îmi puteți spune va rog care sunt criteriile sau un ghid simplu? Care este vechimea minimă a companiei?
Mihaizhao1, utilizator