avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1880 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general monografie depozit en gros fructe
Discuție deschisă în Contabilitate în general

monografie depozit en gros fructe

Buna ziua.Va rog din suflet,nu gasesc nimic pe net despre contabilitatea depozitelor en gros de fructe.Ma poate ajuta cineva?As dori o monografie a inregistrarilor. Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Mariana Trufin , Consultant resurse umane 20:57, 16 Decembrie 2009
Ti-am trimis ceva pe privat! Sper sa te descurci.
O seara buna!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Monografie contabila- sc devine neplatitoare de tva silvia968 silvia968 Ce inregistrari contabile se fac in situatia in care o SC a devenit neplatitoare de TVA, de la 1 ale lunii. SC a fost platitoare de TVA la incasare lunar si ... (vezi toată discuția)
Vanzari en gross si en detaille phasiphae phasiphae am o firma cu care vand produse cu ridicata dar am si multi clienti care doresc sa cumpere en detaille .contabilul meu imi spune ca nu se poate vinde in ambele ... (vezi toată discuția)
Monografie contabila reevaluare cladiri bestb bestb Buna seara! As avea nevoie de un sfat. Ma puteti ajuta cu o monografie contabila privind inregistrarile contabile in cazul unei reevaluari a unei cladiri? Va ... (vezi toată discuția)