Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Țeava de gaze pe casa scării daca a fost trasă de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Țeava de gaze pe casa scării daca a fost trasă de un locatar ...

Țeava de gaze pe casa scării daca a fost trasă de un locatar in momentul in care ma racordez el poate cere orice sumă vrea ca sa-mi permită să mă racordez
Pretentia locatarului trebuie sa fie justificata cu documente legale