Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. Ma intereseaza cum se pot recupera banii ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. Ma intereseaza cum se pot recupera banii economisiti ...

Buna ziua. Ma intereseaza cum se pot recupera banii economisiti la cec prin carnete de castiguri in autoturisme in valoare de 5000 lei din anii 1980-90?
Acei bani s-au devalorizat, și nu mai aveți ce recupera. A avut loc și o denominare de patru zerouri de atunci.