Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Sunt profesor titular cu 26 de ani şi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Sunt profesor titular cu 26 de ani şi jumătate ...

Bună ziua! Sunt profesor titular cu 26 de ani şi jumătate vechime şi am fost în concediu fără plată un an şi jumătate (februarie 2019- august 2020). Dacă revin la post în septembrie 2020 pentru un semestru pot să iau din nou concediu fără plată din februarie 2021? Mulţumesc!
CFP nu constituie vechime in munca .
Cele 9 luni de CFP sunt considerate vechime la catedra?
Dar vechime in invatamant?

Cornel Vasile a scris:

CFP nu constituie vechime in munca .

Concediu cadru didactic: constituie vechime in munca?
[ link extern ]