Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Legea 215 / 2019 se aplică in continuare si dupa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Legea 215 / 2019 se aplică in continuare si dupa intrarea in ...

Legea 215 / 2019 se aplică in continuare si dupa intrarea in vigoare a noi legi a pensiilor di 1 .09.2021
Noua lege a pensiilor abroga vechile reglementari si se aplica doar prevederile din aceasta lege. In noua lege sunt cuprinse si prevederi din Legea nr. 215/ 2019.