Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Perioada efectuării studiilor de Master și Doctorat, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Perioada efectuării studiilor de Master și Doctorat, cursuri ...

Perioada efectuării studiilor de Master și Doctorat, cursuri de zi, la o universitate din SUA este asimilată stagiului de cotizare pentru pensie?
Nu , doar in Ro
Nu este asimilata stagiului de cotizare la pensie.