Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Sarbatori Fericite!!!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Sarbatori Fericite!!!

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.

Pentru toate echipa Avocatnet,care de fiecare data a vegheat ca noua sa ne fie mai usor in viata de zi cu zi.
La Multi Ani!

Tuturor celor care au contribuit macar cu o virgula pe acest site,celor care au postat punandu-si gandurile sau ridicand probleme pe acest site,celor aflati in nevoie ,care au au avut nevoie de un sfat sau de un mic ajutor,celor care sunt consultanti sau useri,dar fara indoiala si celor care intr-un fel sau altul coordoneaza ca tot ce se "petrece" aici sa se "intample"in cele mai bune conditii,le urez sa aiba parte de sarbatori fericite,cat mai lipsite de griji si probleme,sanatate,belsug prosperitate si tot ceea ce isi doresc.
Un an nou fericit,plin de impliniri si realizari,ganduri si suflete bune ,pace si bunastare !
ingrid2000 a scris:

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.

Pentru toate echipa Avocatnet,care de fiecare data a vegheat ca noua sa ne fie mai usor in viata de zi cu zi.
La Multi Ani!

Dragi colegi si prieteni , in seara aceasta , seara cu o mare insemnatate religioasa,dar care totodata ne defineste pe noi , romanii, cu traditiile si bucuriile noastre , la mine au sosit colindatorii. Au cantat la usa casei mele copii sositi prin gerul acestei minunate seri , pentru a colinda si a vesti aproipiatul eveniment de asa mare importanta in viata noastra spirituala. Marea mea bucurie a fost si sosirea membrilor corului filarmonicii din orasul meu, care au cantat multe, multe colinde , si sper ca va imaginati cat de incantator a fost.
Va doresc si voua sa traiti aceste bucurii , iar la usa voastra sa vina si sa colinde la fel de minunati colindatori , de cantecul carora sa va rasune casa si sufletele voastre sa rasune de bucuria de a fi romani, de a fi crestini . Tuturor va doresc sa aveti sarbatori asa cum ati visat , asa cum stiu ca le meritati fiecare dintre voi, pentru tot efortul pe care l-ati depus si continuati sa il depuneti aici pentru a veni in sprijinul celor care au nevoie de sfaturile si invatatura voastra. Cu prietenie,
Ana Cristina Margu
La ceas de sarbatoare, cand miroase a cozonac si a sarmalute, cand colindatorii canta colindele atat de minunat, vreau sa urez tuturor CRACIUN FERICIT si un AN NOU plin de bucurii.
Si nu uitati pregatiti pentru Mos Craciun un pahar cu lapte si o felie de cozonac sa fie darnic si la anu' ;)
La multi ani !dragi forumisti .
Alin =D> ma bucur ca existi .
Vad ca-n anul care trece
N-am ajuns la Bocul 10 ...:stunned:

Vreau in anul care vine
Sa ne fie cat mai bine .:clapping:
Si acum ,de sarbatori ,
Va fac 1000 de urari !:luck:

:hugall:
ContSters109653, utilizator