Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua in data de 16.10.2020 am susținut proba ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua in data de 16.10.2020 am susținut proba practică ...

Buna ziua in data de 16.10.2020 am susținut proba practică pentru redobândirea categoriei C la Târgu Mureș. In primul giratoriu polițistul examinator mi-a pus o frână deși în momentul respectiv nu circula nici un vehicul in interiorul intersecției, doar se apropia de intersecție o mașină acordăndu-mi RESPINS această practică fiind la ordinea zilei in rândul examinatorilor din discuțiile pe care le-am avut cu instructorii. Unde as putea să mă adresez cu o plângere, înafara de șefii lui deoarece au sute de plângeri care se opresc la nivelul Direcției și nimeni nu mișcă nimic iar mai sus nu merge nimeni de frica reexaminări cu respectivul personaj sau colegii lui. Menționez că am o mare experiență în domeniul, deoarece am lucrat 8 ani pe TIR înainte să am permisul anulat și cam știu ce vorbesc nu mă apuc sa arunc cu plângeri din lipsa de ocupație.
LucaSilviu, utilizator