Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Coasigurat pe pfa Bună ziua, as dori sa pun un ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Coasigurat pe pfa Bună ziua, as dori sa pun un coasigurat pe ...

Coasigurat pe pfa
Bună ziua, as dori sa pun un coasigurat pe pfa ul pe care îl dețin. Îmi puteți spune va rog unde trebuie sa merg, sau ce proceduri trebuie facute( la anaf sau cas)?
Mulțumesc
dc.olaru, utilizator