avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 992 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Coasigurat pe pfa Bună ziua, as dori sa pun un ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Coasigurat pe pfa Bună ziua, as dori sa pun un coasigurat pe ...

Coasigurat pe pfa
Bună ziua, as dori sa pun un coasigurat pe pfa ul pe care îl dețin. Îmi puteți spune va rog unde trebuie sa merg, sau ce proceduri trebuie facute( la anaf sau cas)?
Mulțumesc
Ultima modificare: Vineri, 23 Octombrie 2020
dc.olaru, utilizator

Alte discuții în legătură

Pfa, vreau sa coasigur sotia nu gasesc niciunde ce proceduri ... bluesky_c3 bluesky_c3 PFA, vreau sa coasigur sotia Nu gasesc niciunde ce proceduri trebuie sa urmez pentru a coasigura sotia pe PFA-ul meu. Ma poate ajuta cineva? Multumesc. (vezi toată discuția)
Calitatea de coasigurat viomari viomari Buna ziua, Doresc ca mama mea sa fie coasigurata la cas. Daca detine teren in arenda poate fii coasigurata?Terenul este pentru pasunat. Multumesc ptr raspuns (vezi toată discuția)
Retinere cas de catre fisc c_andreea c_andreea Buna ziua, Am o nelamurire despre modul in care fiscul retine CAS-ul din oficiu. Intrebare este ce venituri pot ei cauta,si daca au acces la conturile ... (vezi toată discuția)