avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 832 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... O persoana care a semnat un contract de executie ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

O persoana care a semnat un contract de executie lucrari in calitate ...

O persoana care a semnat un contract de executie lucrari in calitate de mandatar al administratorului (avand procura speciala in acest sens) si in 27 septembrie a fost validat consilier local, este sau nu este un caz de incompatibilitate?

Alte discuții în legătură

Functia de consilier local incompatibila cu calitatea de consilier personal primar? Taisa Taisa Buna ... dimineata - daca ma uit la ora. Daca ma uit dupa intuneric - buna noapte. Ei, ce ziceti? Ca raspuns la intrebarea din titlu. Eu n-am gasit-o a fi ... (vezi toată discuția)
Incompatibilitati BOANCASRodica BOANCASRodica sunt consilier local din 2014,sunt administrator la o firama privata la care am ca si asociat pe fratele primarului (avand si el calitatea de ... (vezi toată discuția)
Conflict de interese - consilier local lazap lazap Daca un consilier local are o societate comerciala la care este unic administrator,reprezinta conflict de interese daca vrea sa concesioneze un teren de la ... (vezi toată discuția)