Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sarbatori fericite
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sarbatori fericite

Urez tuturor sarbatori fericite, liniste, dizolvare si disparitie totala a oricaror probleme juridice in 2010!
Viata lunga site-ului Avocatnet!

La multi ani!

Chiar daca nu ne stim de mult timp,va urez un An Nou Fericit,plin de succese si multe multe bucurii de la persoanele dragi,anul ce vine sa sa fie si mai norocos ca cel precedent...LA MULTI ANI !!!!!
Multumim pentru urari Dana Marin si d-nei avocat Margareta Stanciu!
Va urez la randul meu sa aveti sarbatori fericite, gandul cel bun sa va calauzeasca pasii, sa incercam sa fim mai buni cu noi si mai ales cu semenii nostri.
La Multi Ani !
Cu stima, Adam Grecu, Iasi.
Craciun fericit ! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, impliniri si toate cele bune pentru noul an ce vine! LA MULTI ANI !
Craciunul e vremea miracolelor,cand visele se implinesc,o sarbatoare ce ne aminteste ca viata este o binecuvantare.Tuturor consultantilor, care benevol intind o mana de ajutor celor care au nevoie de un sfat,le doresc din inima SARBATORI FERICITE! si un calduros LA MULTI ANI!=D>