Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna seara. Daca am un IF CU un cod caen in cresterea ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna seara. Daca am un IF CU un cod caen in cresterea animalelor. ...

Buna seara.
Daca am un IF CU un cod caen in cresterea animalelor. Pot sa am si un SRL CU un cod caen diferit legat de construcții.
Si intrebarea mea este pot sa fiu administrator si la IF SI SRL. ASTEPT UN RASPUN MULTUMESC!
Buna ziua
Raspunsul este da.
Nu are nicio legatura IF cu SRL - ul.
Multumesc!

Lăzăruţiu Lucian a scris:

Buna ziua
Raspunsul este da.
Nu are nicio legatura IF cu SRL - ul.