avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 357 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna seara. Daca am un IF CU un cod caen in cresterea ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna seara. Daca am un IF CU un cod caen in cresterea animalelor. ...

Buna seara.
Daca am un IF CU un cod caen in cresterea animalelor. Pot sa am si un SRL CU un cod caen diferit legat de construcții.
Si intrebarea mea este pot sa fiu administrator si la IF SI SRL. ASTEPT UN RASPUN MULTUMESC!
Cel mai recent răspuns: florinn28 , utilizator 17:41, 7 Noiembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua
Raspunsul este da.
Nu are nicio legatura IF cu SRL - ul.
Multumesc!

Lăzăruţiu Lucian a scris:

Buna ziua
Raspunsul este da.
Nu are nicio legatura IF cu SRL - ul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Persoana fizica pfa si administrator srl - legalitate ContSters267473 ContSters267473 Buna seara, As dori sa clarific problemele de mai jos cu cateva raspunsuri prompte si simple, ca sa stiu spre ce anume ma indrept. 1. O persoana fizica ... (vezi toată discuția)
Infiintare pfa sau srl balasilvana balasilvana Buna ziua, As dori sa infiintez o firma cu domeniu de activitate cod caen 0147 statie incubare, cresterea puilor si comercializare pui. M-am interesat la DSV ... (vezi toată discuția)
Adaugare unui cod caen suplimentar cristi@n_cristi@n cristi@n_cristi@n buna ziua tuturor, scriu aceste randuri deoarece sunt nelamurit in legatura cu pasii si costul cumparari unui cod caen suplimentar. Exista o firma - SRL ce ... (vezi toată discuția)