avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, bursa sociala de la facultate se poate ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, bursa sociala de la facultate se poate cumula? Adica ...

Buna ziua, bursa sociala de la facultate se poate cumula? Adica pe semestrul 2 sa primesc si pe semestrul 1 intrucat nu am adus actele la timp fiind o perioada foarte scurta ? Ma incadrez in termeniii bursei.
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Restituire bursa de merit acordata in mod eronat AndreiSeraficeanu AndreiSeraficeanu Buna ziua! Am fost contactat de catre secretariatul universitatii la care studiez (sunt in ultimul an, anul 3, semestrul 2) cu privire la restituirea bursei ... (vezi toată discuția)
Bună ziua am nevoie urgent de un răspuns .daca îndeplinesc ... Ghipsa Ghipsa Bună ziua am nevoie urgent de un răspuns .Daca îndeplinesc condițiile ptr bursa fetiței mele ptr Bursa socială.Locuiesc doar eu și fetița venit net pe ... (vezi toată discuția)
Bursa sociala situatie ..... victorp victorp Situatia economica a familiei ma indreptateste si imi permite sa solicit bursa sociala . Intrebarile mele sunt : - am doi copii la doua scoli diferite ... (vezi toată discuția)