Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... CRACIUN FERICIT!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

CRACIUN FERICIT!

De Craciun este bine sa fim toti cu sufletul curat, sa nu existe in inima noastra nici un pic de ura, sa ne rugam cu toti la bunul Dumnezeu sa ne de-a sanatate, bucurii, multa fericire alaturi de ce-i dragi.
CRACIUN FERICIT!!!!!!!!!!!!
Multumim frumos, Craciun fericit si dvs.,sa fie cu mai multa intelegere si respect fatza de om si de problemele lui.
~ Conținut șters la cerere ~
Sarbatori fericite si un an nou mai bun!

La multi ani!:luck: