Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. La o unitate de invatamant preuniversitar ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. La o unitate de invatamant preuniversitar de stat ...

Buna ziua.
La o unitate de invatamant preuniversitar de stat pentru postul de administrator patrimoniu se cer studii superioare tehnice sau econmice si vechime in specialitatea studiilor..
Se pot considera perioadele lucrate ca inspector resurse umane cod cod 333304 ( nivel studii medii) , ca asistent manager cod cod 334303 (nivel studii medii) si contabil cod cor 331302 ( nivel studii medii) , ca vechime in specialitatea studiilor (pe diploma de licenta este scris economist) ?
Nu se pot folosi acele perioade.