avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... buna ziua, ce amenzi se aplica pentru vanzarea de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

buna ziua, ce amenzi se aplica pentru vanzarea de alimente expirate ...

buna ziua, ce amenzi se aplica pentru vanzarea de alimente expirate de o zi? am cumparat un produs dintrt-un hipermarket si am avut probleme digestive, multumesc.

Alte discuții în legătură

Revanzare produs fast food BARBU_I BARBU_I Buna seara, Am si o intrebare careia nu ii gasesc raspuns: un magazin poate cumpara produse fast food de la un restaurant si sa le revanda la kg in ... (vezi toată discuția)
Proba video: infractiune Consecinte Consecinte Salut tuturor. O situatie: merg la cumparaturi intr-un hipermarket (insotit), ma plimb vreo doua ore pana umplu cosul cu ce imi trebuie. Intre timp la raionul ... (vezi toată discuția)
Legea 321/2009 18bubu 18bubu buna ziua !stie cineva legea 321/2009 se aplica si contractelor castigate la licitatie? adica am avut o licitatie am castigat este vorba de produse alimentare ... (vezi toată discuția)