avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 220 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... In anul 2000 cand abia intrase RCS-RDS in Bucuresti,am ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

In anul 2000 cand abia intrase RCS-RDS in Bucuresti,am facut abonament la ei.Ni s-a dat un telefon gratis pe care baiatul meu,care atunci avea 16 ani l-a pierdut. Am inchis abonamentul cu ei si acum am fost sunati sa platim 250 lei costul telefonului. Ace

Alte discuții în legătură

Imposibil de relocat adresa pentru serviciile rcs-rds dbatman dbatman Buna ziua, Vin si eu cu o intrebare referitoare la niste probleme pe care le am cu RCS-RDS; In ianuarie anul trecut, am incheiat un contract de servicii ... (vezi toată discuția)
Prescriptie datorie rcs-rds corneliamerlea corneliamerlea In octombrie 2007 am incheiat un contract cu RCS_RDS,pe un an de tv,tel si net,pe numele meu! In martie 2008 am plecat in strainatate si sotul meu(mentionez ca ... (vezi toată discuția)
Mostenitori Sorinsen Sorinsen Sunt unicul mostenitor al tatalui decedat, sotie nu a avut, si as dori sa stiu daca intra in sarcina/obligatia mea sa-i rezolv urmatoarea problema: in timpul ... (vezi toată discuția)