Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... examen barou februarie
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

examen barou februarie

Care este forma subiectelor date la urm examen? In metodologie nu scrie decat ca sunt subiecte grila. Cate variate, cate raspunsuri sunt corect? Unde ar trebui sa gasesc raspunsurile acestea?
mai exact unde?
anunta-ma si pe mine daca gasesti ceva concret.
buna seara!!!
este sigur ca va fi examen grila??
grila ptr stagiari, sinteza /spete ptr cei car vor deveni avocati definitivi