avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 634 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... de circa 8 ani locuiesc la tara in judetul arges , ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

de circa 8 ani locuiesc la tara in judetul arges , domiciliul ...

de circa 8 ani locuiesc la tara in judetul arges , domiciliul mi-a ramas tot in bucuresti
la alegerile parlamentare din 06.12.2020 pot vota in judetul arges unde locuiesc acum?
adresa mea de email este alex_i_pop@yahoo.com
va multumesc

Alte discuții în legătură

Pot vota in bucuresti la alegerile parlamentare? dragosionescu dragosionescu Buna ziua Daca lucrez in Bucuresti si am domiciliul in Rasnov-Brasov pot vota in Bucuresti la alegerile parlamentare ???? Va Rog si cu articol de lege ... (vezi toată discuția)
Salut. unde se voteaza pe 6 decembrie ? se poate vota in alt ... Adelinan19 Adelinan19 salut. unde se voteaza pe 6 decembrie ? se poate vota in alt oras decat cel in care ai domiciliu? (vezi toată discuția)
Inmatriculare fara plata taxei de poluare consult_avocat consult_avocat As dorii sa contactez un avocat din judetul Hunedoara care imi poate rezolva inmatricularea autoturismului fara plata taxei de poluare. Doresc nume avocat si ... (vezi toată discuția)