avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 154 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Ii rog pe domnii care au terminat dreptul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Ii rog pe domnii care au terminat dreptul sa imi spuna, ...

Buna ziua!
Ii rog pe domnii care au terminat dreptul sa imi spuna, intrucat presupun ca este si in interesul dumnealor, cum poate fi anulata aceasta lege rasista, neconstitutionala, care discrimineaza pe criterii etno-rasiale?

avocatnet.ro/articol_53102/S...

Alte discuții în legătură

Buna ziua tuturor, am si eu o geaca second hand oarecum de armata, ... VladWalker VladWalker Buna ziua tuturor, Am si eu o geaca de iarna second hand oarecum de armata, unde am comandat recent niste epoleti din cel deal Doilea Razboi Mondial, unde ... (vezi toată discuția)
De ce o lege de scadere a pensiilor este neconstitutionala? klehus klehus Intrebarea aceasta este una normala pentru ca la inceputul lui aprilie le spuneam parintilor mei ca o sa angajam un avocat care sa faca toate diligentele ... (vezi toată discuția)
Ce cale extraordinara de atac se poate promova ? Diana Ramona Diana Ramona In cazul unei plangeri contraventionale ptr o fapta prevazuta de OUG 195/2002 , s-a solicitat odata cu formularea acesteia , si judecarea in lipsa , cu ... (vezi toată discuția)