Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, cine ma poate ajuta cu un nume de avocat ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, cine ma poate ajuta cu un nume de avocat specialist ...

Buna ziua, cine ma poate ajuta cu un nume de avocat specialist in revizuiri?
Va multumesc!
Nu exista avocat specializat exclusiv în revizuiri, contestații la executare, s.a.m.d.
Căutați avocat in ramura de drept in care ati vrea sa faceți o revizuire.
Mai întâi trebuie sa plătiți un studiu de caz la avocat pentru a se analiza daca ati avea șanse la o revizuire.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]