Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii De ce imi stergeti postarile? Eu nu am dreptul la ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

De ce imi stergeti postarile? Eu nu am dreptul la opinie? Pe unii ...

Dece imi stergeti postarile? Eu nu am dreptul la opinie? Pe unii ii lasati sa calce regulamentul si pe altii nu? Eu nu am calcat regulamentul ci am spus ca o persoana jigneste alta persoana (,,....ca are mentalitati comuniste...) si nu-i atrageti atentia, macar.
Buna ziua,

Luati legatura cu administratorii acestui Forum sau cu moderatorul sectiunii respective ... pentru astfel de topicuri aveti sectiunea Sugestii si Reclamanii
www.avocatnet.ro/forum/42/Su...
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am postat aici sa vada toata lumea ca nu mi se intampla numai mie. Am facut asta deoarece am vazut, si am intervenit intr-o discutie un interlocutor era avertizat iar celalalt nu, cu toate ca si al doilea merita acest lucru. Dar al doilea il facuse pe primul cu gandire si apucaturi comuniste, ceeace se pare i-a placut moderatorului.
anatiti, utilizator
mesajele care nu au legatura cu subiectul, se sterg. Cand observati sau vi se pare ca un utilizator incalca regulamentul, apasati pe butonul raporteaza abuz, nu intereveniti in topic pt a atrage atetia unui moderator.