Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pentru a vinde produse pe platforme online?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pentru a vinde produse pe platforme online?

Pentru a vinde produse pe Facebook / OLX si alte platforme online, legea ma obliga sa-mi infiintez o firma, sa emit bonuri, etc?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~