Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Continutul articolului
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Continutul articolului

Din continutul articolului rezulta ca in prezent se pot inscrie pe platforma si persoanele din grupa doi (peste 65 ani). Se vorbrste si de semnatura digitala. Eu am, fiind expert contabil dar sotia nu. In practica folosim aceeas semnatura. As dori precizari in acest sens deoarece vreau sa ma vaccinez cat mai curind posibil. Cu stima!
george-neagu, moderator