Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cine imi stege intrebarile ?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cine imi stege intrebarile ?

Administratorii si moderatorii, in conditiile in care nu se respecta Regulamentul forumului.
www.avocatnet.ro/forum/main/...
Bună ziua,

De regulă eu le șterg. V-ați făcut o mulțime de conturi de pe care repetați întrebările pe care deja noi, cei vechi, le știm pe de rost.
Vă rog să renunțați la acest obicei și să respectați regulamentul forumului. Sau, dacă nu puteți și nu puteți, să acceptați consecințele: topicurile dublate se șterg, iar userii cu conturi-clonă se banează.