avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cine imi stege intrebarile ?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cine imi stege intrebarile ?

Cine imi stege intrebarile ?
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 14:00, 3 Ianuarie 2021
Administratorii si moderatorii, in conditiile in care nu se respecta Regulamentul forumului.
www.avocatnet.ro/forum/main/...
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună ziua,

De regulă eu le șterg. V-ați făcut o mulțime de conturi de pe care repetați întrebările pe care deja noi, cei vechi, le știm pe de rost.
Vă rog să renunțați la acest obicei și să respectați regulamentul forumului. Sau, dacă nu puteți și nu puteți, să acceptați consecințele: topicurile dublate se șterg, iar userii cu conturi-clonă se banează.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

O doamnă îmi șterge mereu întrebările Hamarsold300 Hamarsold300 O doamnă îmi șterge mereu întrebările, nu știu ce are cu mine. (vezi toată discuția)
Propun ca moderatorii sa fie obligati sa raspunda la topicuri aidu aidu Propun sa fie adoptata o noua regula, ca moderatorii sa fie obligati sa raspunda la topicuri... cel putin la cele pe care le modereaza. De asemenea, sa fie ... (vezi toată discuția)
Chitanta de mana stanoiu stanoiu Buna ziua, Dupa moartea mamei am cerut sa fie dezbatuta mostenirea. La dezbaterea mostenirii m-am confruntat cu urmatoarea situatie. Sora mea are o chitanta ... (vezi toată discuția)