Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Conflict de interese?
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Conflict de interese?

Un funcționar bancar poate avea încheiat în paralel un contract de colaborare cu o firmă de brokeraj sau exista un conflict de interese? Mulțumesc
Del2018, utilizator