Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme legate de cadastru
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme legate de cadastru

Buna ziua,
Va rog frumos sa ma invete cineva si pe mine ce am de facut in continuare, daca am obtinut anularea procesului verbal de vecinatate dovedit fals. Mentionez ca nu s-a anulat si documentatia cadastrala facuta pe baza acestui process verbal fals.

De asemenea doresc sa aflu ce raspundere are proprietarul terenului in intocmirea documentatiei cadastrale.
Cu multumiri
eloise923, utilizator