Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Cladire concesionata de la o primarie este scutita de ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Cladire concesionata de la o primarie este scutita de la plata impozitului pe cladiri?

Buna ziua! Cabinetul stomatologic aflat intr-o cladire concesionata de la o primarie de comuna este scutit de la plata impozitului pe cladiri?
george-neagu, moderator