avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 952 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua! Stiti daca mai poti sa te titularizezi ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua! Stiti daca mai poti sa te titularizezi într-o școală ...

Buna ziua! Stiti daca mai poti sa te titularizezi într-o școală cu nota peste 7? Am incercat sa citesc din metodologie, dar nu inteleg. Mi-ar prinde bine niste explicații. Multumesc!

Alte discuții în legătură

Buna ziua! ma pot titulariza intr-o scoala daca am nota peste ... Diana.E Diana.E Buna ziua! Ma pot titulariza intr-o scoala daca am nota peste 7 si deful luat? (Mentionez ca deocamdata sunt pe un post de suplinitor.) M-ar ajuta mult dacă ... (vezi toată discuția)
Dacă am obținut continuitate pentru anul viitor pe un post ... Diana.E Diana.E Dacă am obținut continuitate pentru anul viitor pe un post de suplinitor, pot sa încerc, totuși, sa merg la titularizare in speranța că voi prinde un ... (vezi toată discuția)
Titularizare profesori miki_M miki_M Vreau si eu un raspuns va rog. Mai postez o data intrebarea: Am o prietena care a terminat facultatea , limba engleza - 3 ani si a sustinut examenul de ... (vezi toată discuția)