Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Galagie Restaurant
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Galagie Restaurant

Buna seara!
Locuiesc la etajul 1 al unui bloc, iar la parter este un restaurant care face galagie in mod constant dimineata de la 07:00-07:15 si seara dupa ora 22:00. Acum pana in pandemie ma si mira faptul ca este deschis dupa ora 21:00 ca si servire in restaurant!
Am sunat la politie(112) si tot eu am primit avertisment. Controlul a fost in felul urmator: politia a fost la restaurant sa faca liniste, dupa care au urcat la mine si mi-au zis ca e liniste, deci patronul are relatii!

P.S. Eu m-am acomodat, dar urmeaza sa am un copil si o sa fie mai greu cu somnul!
Beniamino1, utilizator
Nu mai sunati la 112 pentru asa ceva.E doar pentru urgente(nu era cazul aici).Data viitoare veti fi amandat.