avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 986 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna seara.Sunt plecata din tara de 4 ani.Am o masina ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna seara.Sunt plecata din tara de 4 ani.Am o masina personala ...

Buna seara.Sunt plecata din tara de 4 ani.Am o masina personala in parcarea de resedinta pe care nu am mai folosito.Impozitul il am achitat la zi.Parcarea nu este una cu plata sau sa ocup locul cuiva care plateste este o parcare publica langa casa.Daca vecinii reclama nefolosirea ei imi poate fi ridicata de primarie.Da are Itp si Rca expirat dar masina nu am abandonato.Impozitul e achitat la zi.Multumesc.

Alte discuții în legătură

Risc pierdere loc de parcare. bună ziua. eu am plătit locul de parcare pe anul acesta. vreau ... Victoria-Viki Victoria-Viki Bună ziua. Eu am plătit locul de parcare pe anul acesta. Vreau șă știu dacă există riscul să îmi pierd locul de parcare ptr că am ITP-ul expirat. ... (vezi toată discuția)
Parcarea la bloc!!! gutza19 gutza19 buna ziua,ma confrunt cu o problema de cativa ani.o vecina sustine ca este parcarea ei si de fiecare data cand cineva pune masina acolo tipa si injura.acuma ... (vezi toată discuția)