Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Vreau in luna martie sa introduc firma in KURZARBEIT
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Vreau in luna martie sa introduc firma in KURZARBEIT

buna ziua , daca am cod caen 7112 , aplic facilitatile pt firmele in constructii , vreau in luna martie sa introduc firma in KURZARBEIT , oug 132/2020 ,mai pot aplica si facilitatile fiscale in constructii cf oug 114 ?
george-neagu, moderator