Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Inscrierea codurilor numerice personale in dreptul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Inscrierea codurilor numerice personale in dreptul autorilor inscrisi in ...

Inscrierea codurilor numerice in dreptul autorilor inscrisi in Titlul Proprietate emis in baza legii 247/2005,(după.., ani lumină..,prin anul 2017),în ce temei legal au fost inscrise?
Or înscrierea acestor cnp-uri in titluri,care sant prevazute in categoria actelor de interes public,nu cumva incalca regimul datelor cu caracter personal?..
Ghita_79, utilizator