Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua! Daca am primit adresa de infiintare a ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua! Daca am primit adresa de infiintare a popririi, iar ...

Buna ziua!
Daca am primit adresa de infiintare a popririi, iar o societate are depusa la noi o garantie de participare la licitatie (pentru care a depus si solicitare de restituire a acesteia), contravaloarea garantiei se restituie ofertantului sau se indisponibilizeaza, urmand sa fie transferata catre executorul judecatoresc?
Multumesc!
andyc25, utilizator