avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 759 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... ACT CONSTITUTIV -Daca vreau sa realizez un act ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

ACT CONSTITUTIV -Daca vreau sa realizez un act consitutiv intre o persoana fizica ...

Daca vreau sa realizez un act consitutiv intre o persoana fizica , o persoana fizica autorizata, o persoana cu interprindere individuala si o persoana cu interprindere familiala, care sunt conditiile?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:51, 4 Martie 2021
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării întreprinzătorilor persoane fizice titulari ai întreprinderilor individuale
[ link extern ]

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea întreprinderilor familiale
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Meditatii matematica gavrus gavrus Buna ziua sunt inginer electronist si doresc sa dau meditatii la matematica. De ce acte am nevoie, ce trebuie sa fac pentru a lucra legal? .Detin si o diploma ... (vezi toată discuția)
Ce conditii trebuie indeplinite pentru a putea infiinta un pfa sau ii. crinam crinam Buna ziua, as vrea sa imi deschid propria mea afacere in domeniul hand made (bijuterii, lenjerii pat, haine copii si bebelasi etc). M-ar interesa ce conditii ... (vezi toată discuția)
Lucrez legal cu carte de munca și mai pot deschide un magazin? Ianiar Ianiar Salut daca lucrez legal cu carte de munca pot deschide un magazin pe numele meu chiar daca lucrez ( cu carte de munca ) și dacă da despre ce acte am nevoie ... (vezi toată discuția)