Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara .as dori si eu o adresa de email pt ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara .as dori si eu o adresa de email pt judecatoria bucuresti ...

Buna seara .as dlri si eu o adresa de email pt judecatoria bucuresti sector 2..cea de la unirii...unde pot trimite o cerere pt judecata in lipsa si sa ajunga sigur....pe 11 este termenul ..multumesc frumos
E-mail: jud-sector2@just.ro
Daca trimit cererea pt judecare in lipsa maine fiind infstisarea este ok..ajunge la timp...multumesc..si o pot trimite ca email sau trebuie scrisa de mana.multumesc enorm

Cornel Vasile a scris:

E-mail: jud-sector2@just.ro

Ar trebui trimisa astazi .... o scrieti de mana ,o semnati si apoi o atasati la email.
Neavand imprimanta o pot poza pentru email?tocmai am facut facut asta am plus scrisa in email.

Cornel Vasile a scris:

Ar trebui trimisa astazi .... o scrieti de mana ,o semnati si apoi o atasati la email.

Dacă mai stati mult este posibil să nu ajunga la dosar.Da ,scrieti de mana,faceți poza si trimiteți ls adresa indicată, adresa pe care o puteati găsi și dvs intrând pe pagina judecătoriei.