Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Firme sau Cabinete autorizate prelevare amprente
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Firme sau Cabinete autorizate prelevare amprente

Exista firme sau Cabinete autorizate unde ma pot duce sa identific niște amprente aflate pe un plic? Contra cost evident.
Mirela_Stirbu, utilizator
Expertii grafologi se regasesc in cadrul INC. Cautati pe internet - expert grafolog.