Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Avizele/Autorizațiile necesare pentru producția de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Avizele/Autorizațiile necesare pentru producția de lumânări parfumate?

Buna ziua!

As avea nevoie de consiliere juridică cu privire la avizele/Autorizațiile necesare pentru producția de lumânări parfumate. Ma intereseaza sa discut cu cineva care are experiența și știe sigur parcursul, întrucât pana acum am primit informații contradictorii.

Mulțumesc!
george-neagu, moderator