Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... buna ziua, as dori un avocat care sa cunoasca leagea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

buna ziua, as dori un avocat care sa cunoasca leagea 114/1996 ...

buna ziua, as dori un avocat care sa cunoasca leagea 114/1996 privind locuintele sociale in iasi?
Accesati butonul "consultanti" si va alegeti persoana dorita. Daca este disponibila, persoana respectiva va poate consilia, contracost.