Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de timbru jucidiar este scutita pt persoanele cu ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de timbru jucidiar este scutita pt persoanele cu handicap grav?

Taxa de timbru judiciar, este scutita pt persoanele cu handicap grav (cu asistent personnal / insotitor)

Voi formula o intervenire a prescricptiei a creantei (datoriei).
Materie: civil
alexser24, utilizator
Nu, nu in calitate de persoana cu handicap, ci puteti cere ajutor public judiciar ca oricare alta persoana care are venituri reduse.

[ link extern ]