Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Un pensionar pe caz de boala gradul 2 are dreptul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Un pensionar pe caz de boala gradul 2 are dreptul legal la venituri ...

Un pensionar pe caz de boala gradul 2 are dreptul legal la venituri din chirii? De exemplu, daca mai detine o locuinta, are dreptul legal sa o inchirieze si sa obtina in acest fel venituri?
maraV, utilizator