Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... BUNA ZIUA! AM NEVOIE URGENTA DE O INDRUMARE PENTRU ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

BUNA ZIUA! AM NEVOIE URGENTA DE O INDRUMARE PENTRU ALEGEREA CARIEREI!!!

Buna ziua! Daca urmez studiile la facultatea de "asistenta manageriala si administrativa" din cadrul facultatii de litere si apoi un master in "consultanta si expertiza in publicitate", ce posturi as putea ocupa? Si as putea sa ma angajez ca ASISTENT MANAGER?
ALEXA07, utilizator
Da, se poate ca asistent manager.
Si ce alte optiuni mai am in urma terminarii acestor studii? Sau chiar din timpul facultatii?
Puteti ocupa un post ce necesita studii medii , apropiat de acea functie.
As fi avut nevoie de cateva exemple concrete, dar multumesc mult pentru ajutor!
334303 - Asistent manager (studii medii sau postliceale)

334302 - Secretar asistent director (studii medii sau postliceale)

412001 - Secretara

etc.