avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 565 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... BUNA ZIUA! AM NEVOIE URGENTA DE O INDRUMARE PENTRU ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

BUNA ZIUA! AM NEVOIE URGENTA DE O INDRUMARE PENTRU ALEGEREA CARIEREI!!!

Buna ziua! Daca urmez studiile la facultatea de "asistenta manageriala si administrativa" din cadrul facultatii de litere si apoi un master in "consultanta si expertiza in publicitate", ce posturi as putea ocupa? Si as putea sa ma angajez ca ASISTENT MANAGER?
Ultima modificare: Luni, 12 Aprilie 2021
ALEXA07, utilizator
Cel mai recent răspuns: ALEXA07 , utilizator 14:16, 13 Aprilie 2021
Da, se poate ca asistent manager.
Si ce alte optiuni mai am in urma terminarii acestor studii? Sau chiar din timpul facultatii?
Puteti ocupa un post ce necesita studii medii , apropiat de acea functie.
As fi avut nevoie de cateva exemple concrete, dar multumesc mult pentru ajutor!
334303 - Asistent manager (studii medii sau postliceale)

334302 - Secretar asistent director (studii medii sau postliceale)

412001 - Secretara

etc.

Alte discuții în legătură

Incadrare persoana in functia de secretar in asociatie cu studii ... Laura_Lau Laura_Lau Ce cod COR pot folosi pentru a incadra o persoana in functia de secretar cu studii superioare intr-o asociatie intercomunitara? Multumesc (vezi toată discuția)
Diferenta mastere anad44 anad44 Care este diferenta intre masterul la Administrarea Relaţiilor Publice şi Asistenţă Managerială (facultatea de administrare a afacerilor,UB ... (vezi toată discuția)
Asistent director Buna ziua,

Imi poate raspunde cineva la urmatoarea intrebare: exista in Clasificarea ocupatiilor din Romania functia de Asistent director?

Va multumesc (vezi toată discuția)